FE17 Prenosné Pet Napájačiek Pet Skladacie Psa, Kŕmenie psa pitnej vody do fliaš, 250 ml pre malé domáce zvieratá
€5.01 €3.80
Dostupnosť: Skladom

btn-share

E17 Prenosné pet cestovná fľaša na vodu

NOVÝ Príchod v Máji roku 2018.Dúfam, že sa vám bude náš prvý zákazník.

Názov produktu : pes skladacia fľaša na vodu Prenosné Pet Napájačiek vhodné pre malé a stredné psy,Mačky, Veľkosť Produktu : Malé : dĺžka: 20.5 cm, šírka: 5.5 cm , hmotnosť 59 g Veľké: Dĺžka 26 cm , Šírka 6,5 cm , Hmotnosť 90 gramov Pokyny 1. Upevnenie lana s použitím osobných preferencií upraviť dĺžku. 2. Keď používate, odskrutkujte fľaša spp na injekciu vody, potom zatvorte kryt a zložiť ho. 3. Pri polievaní domáce zvieratá: A. Otvorte kryt B. Potiahnite fľašu smerom nahor C. Ťuknite na fľašu vodou a nechajte vodu tiecť do poťahu 4. Po použití fľašu spp, uistite sa, že voda nebude úniku a zložiť kanvica.Bezpečnostné opatrenia 1. Prosím, nie aplikovať vriacej vody, prosím, nedávajte do ohňa miesto 2. Domáce zvieratá majú riziko jesť častí výrobku, takže keď vodu do pet prosím ruke držať prívod vody zariadení 3. Tento produkt je navrhnutý presakovanie vody, ale ak je silný vplyv, alebo nesprávneho používania, bude vyrábať úniku vody, takže keď si priniesť vody a vyvolajte.

Zobraziť Produkt

Spätná VÄZBA Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.Ak máte akékoľvek problémy,prosím neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

  • Objem: 250ml
  • Platné Psa Plemena: Malý Pes
  • materiál: Plastové
  • Položka Druh: Fľaše Na Vodu
  • Druh: Psy
  • Názov Značky: Poďme Pet

Štítky: ford rozšírenie auta, fetish nosia pančucháče, montáž tee fierro, fetish muž objekty, dojčatá vlasy ženy, lipkit kylie cenu, ho vlak prepínanie, fetish hračky pre dospelých, jnb boombox stĺpec.

Napísať recenziu