Ska-P SKAP Hudobná skupina, Žehlička Na/Šiť Na Patch Tričko TRANSFER MOTÍV NÁŠIVKA Rock, Punk Odznak ska punk kapely
€82.74
Dostupnosť: Skladom

btn-share

Pokyny Pre Žehlička Na: Položte náplasť do kdekoľvek látky priamo.Pokryje tenkou látkou na patch a potom žehlička na.Vyhnite sa použitie Železa priamo na patch na ochranu patch pod vysokou teplotou.Pokračujte kliknutím na železnej okolo 40-60 sekúnd a temp.Cca 120-150(Závisí od hrúbky handričkou).Odsťahovať železa,počkajte, kým sa vychladnúť úplne.Ak adherece nie je dokonale,prosím, opakujte akciu, 3) a 4).

Prepravné Podmienky

Žiadne nákladné prospech získať od kupujúceho/ponuku.

Naše položky sú umiestnené v Číne, sme len poplatok presný medzinárodnej prepravy poplatky, Žiadne dane z predaja, Žiadne manipulačné náklady alebo dokonca poistenie.Ak potrebujete prepravu poistenie, prosím, informujte nás, ako budete platiť.Sme si vybrať lacnejšie & rýchlejšie a bezpečnosti dopravy spôsob, ako pre vás, ušetriť vaše peniaze a čas.Tovar bude expedovaný do 24 hodín po zaplatení bola potvrdená.

Pretože dopravný podnik mať deň voľna v nedeľu, platba, ktoré potvrdili na víkend, predmety, prípadne by byť odoslaný v pondelok. ( 1300g)parcela bude lode tým, EMS alebo DHL a budú doručené do 1 týždňa.

Všetky pozemky majú Trať Č. ; Č.a Track & Potvrdiť odkaz bude e-mailom na vás do 24 hodín po expedícii. 10 dní " kombinovaná doprava je OK.Vaše mohli kombinovať všetky položky môžete vyhrať v 10days v zásielke.

Týmto spôsobom možno ušetriť vaše nákladné.Zatiaľ ste pozrite sa na vaše 10days " položka, prosím, informujte nás a získajte kombinácii faktúry.

Návrat Politiky Návratu je prijatá do 5 dní po kupujúceho prijatie položky.Po tom, ako sa vrátil položky podľa základných stav, vrátime zákazníkovi na položky cenu (bez nákladov na prepravu do a zo).

Kontaktujte Nás, Prosím, neváhajte a kontaktujte nás na vyriešenie akýchkoľvek problémov môže byť .

  • Číslo Modelu: 83-21
  • Položka Druh: Odznak
  • Farba: Ako obrázok
  • Lode Z: Čína
  • Miesto pôvodu: Guangdong, Čína (Pevninská Časť))

Štítky: iprog rockovej hudby, skinheadské, punk rock, rock prúžok, patch punk, punk prúžok, trojan, žehlička patch rock, regga, rock žena hudba.

Napísať recenziu