Trabzon Kazaz 9 mm ručne pletené oxidovaného 1000 mincový striebro Modlitba perly Ruženca Tasbeeh Tesbih Osmanskej svete rez
€241.53
Dostupnosť: Skladom

btn-share

Zerunar Umenie a Remeslá cieľom je skrášliť a povzbudiť ľudí s jeho elegantný a silný kusov vyrobený s úplne remeselné spracovanie.

Trabzon Kazaz 9 mm ručne pletené oxidovaného 1000 mincový striebro Modlitba perly Ruženca Tasbeeh TesbihOttoman svete rez s strapec s kamene, vysoko kvalitné, originálne kus, elegantné a odolné, vyrobené v Trabzon, hmotnosť je cca 38-42 gr, dĺžka je cca 22-23 cm, guľôčka s priemerom 9 mm.Dĺžka korálky sa líši podľa veľkosti strapec (crystal kamene a perly).

Je to ideálny darček pre tých, ktorí chcú vyjadriť svoju lásku, vášeň, odhodlanie, rešpekt, a/alebo láskavosť vo vzťahu k ich významné tie, členov rodiny, priateľov, kolegov, a iné.V podstate, to je skvelý darček pre mužov, skvelý darček pre ženy, veľký svadobný dar, najlepší priateľ dar, deň matiek darček, výročie dar, si dobre čoskoro darček, darček k narodeninám, Ďakujem dar, a nie je dôvod, dar, ako dobre.

Kazaz je tkanie technika, ktorá používa 0.06 alebo 0.08 mikrónov (približne hrúbka vlasov) 1000 carat čistého striebra drôt omotal okolo buď hodvábneho vlákna.Tieto strieborné drôty sa stali veľmi silný a pružný tak, že to môže byť tkané bez porušenia.Táto technika si vyžaduje veľa úsilia a trpezlivosti, a je úplne vykonať ručne.

  • Kovy Typ: STRIEBRO
  • Jemné alebo Módne: Jemné
  • Pôvod: TR(Pôvodu)

Štítky: Iné Šperky Na Mieru, Šperky A Príslušenstvo, Lacné Iné Šperky Na Mieru, Vysoko Kvalitné Šperky A Príslušenstvo, Iné Šperky Na Mieru.

Napísať recenziu