Aubusson koberce pre obývacia izba vlna veľké koberce, ručne vyrábané koberce, kvetinové koberec ručné turecký koberec
€3 159.08
Dostupnosť: Skladom

btn-share

Európska koberce, ručne vyrobené vlna veranda, obývacia izba, pohovka, čajový stolík, nočné koberec, pribrala koberec obývacia izba

Hrúbka:18mmAbout

Špecifikácie : Veľkosti, môže byť akejkoľvek veľkosti, kontaktujte, prosím, Wangwang

Výhody: protišmykových/Vlhkosť-doklad/plesne dôkaz/zvuková izolácia/trvanlivé

Funkcie: Krásny design, nové, zložité a vynikajúce spracovanie, vyzdvihuje hosť osobnosti teplé nezávislý priestor.

Rozsah použitia: obývacia izba, spálňa a pracovňa.Sedacie vankúše, atď.

Údržba metóda: kefa môžu byť použité pre každodennú údržbu.Gumy, tkaniny môžete čistiť srsť na povrchu koberec a tkať to každý iný čas.2-3The Anjel čistí to raz s vysávač.Správne čistenie môže predĺžiť život koberce.

Umývanie metóda: uistite sa, že používať špeciálne koberec čistiacim prostriedkom alebo neutrálny čistiaci prostriedok po nariedení s vodou.Čistiareň je odporúčané.Venovať pozornosť tieni, vzduch-suchá, nevystavujte slnku. (To je navrhol, že koberec čistenie spoločnosti byť lepšie.)

Pretože koberce sú balené v kotúčoch a balíky, keď sa stačí dostať koberec otvoriť, budete sa cítiť trochu pokrútené.Môžete postupne obnoviť hladké koberec stlačením koberec ploché.

Priateľstvo tipy : Čistá vlna koberec začiatkom use3-4Within mesiac, tam bude plávajúce vlasy, ako dobu používania sa postupne zanikajú, koberec, bude viac svetlé a mäkké, ak nie je možné akceptovať fenomén plávajúce vlasy priatelia, buďte, prosím, opatrní, aby pat.

Chyba Detailné: Rôzne sériovú výrobu, farbenie factory priadza bude mať aj mierne farebné chyby (aj nevyhnutné), a obrazovka počítača, fotoaparát streľba spôsobí vizuálne chyby, náš obchod urobil všetko možné, aby sa zmeniť rôznych uhlov, iný režim fotoaparátu strieľať koberce, s cieľom obmedziť zníženie farbu rozdiel, tak prosím tých, ktorí nemôžu prijať farebný rozdiel a výroby spôsobil.Zákazníci s chybami musí starostlivo vyberať

Rôzne špecifikácie.Sériové číslo.Vzory môžu byť mierne odlišné, veľkosť koberec podľa vašich skutočnej veľkosti vzor zvýši alebo zníži v pomere, vzor veľkosť bude odstupňované podľa skutočnej veľkosti, pretože koberec má pružnosti, veľkosť chyby, kladné alebo záporné.2%Približne rovnaké, prosím koberec ako štandard.Ak máte akékoľvek otázky o tom, obráťte sa, prosím, zákaznícky servis personál.Ďakujem za nový koberec.To bude dodaný na vás hneď po jej dokončení.Lepidlo chuť nemôže volatilize v čase.Ak ste citliví na chuť, môžete otvoriť okná a vetrať, v čase po obdržaní tovaru.To nie je škodlivé pre ľudské telo, aby sa environmentálne lepidlo.Môžete ho používať opatrne, alebo vziať pozor, obrázky citlivých zákazníkov.

Návrat problém : garantujeme kvalitu všetkých zakúpený tovar je z nášho mall a budeme starostlivo skontrolujte pred pôrodom, aby sa zabezpečilo, že je tovar dodaný.S cieľom zabrániť poškodeniu a spôsobiť zbytočné spory v tranzite, prosím, starostlivo skontrolujte, či balenie tovaru je v dobrom stave a či je tovar poškodený skôr, než ho podpíšete a prijímanie.Poškodenie problémy po podpise a prijímanie nebudú akceptované našom obchode.Prosím ťa, odpusť mi, ak existujú problémy s kvalitou tovaru, ktorý ste dostali. 48 Kontaktujte nás v rámci hodín na výmenu tovaru.Prosím, majte na tovar unstained a používané.Balenie a závesné štítky by mali byť poškodené.Inak, máme právo odmietnuť vrátenie tovaru.

1 、 Naše Taobao Mall 7 nie je dôvod na vrátenie exchange service každý deň.Príjem tovaru 7 Rámci dní, to nemôže byť vrátené, kým nie je potvrdená ako problémy s kvalitou a poštovné predávajúci bude znášať to. 7 Len niekoľko dní neskôr sa to povedať, že tam bol problém a mohlo by to byť kompenzované.Prosím ťa, odpusť kupujúceho.Do siedmich dní po nákupe, koberec nebol umytý a môžu byť vrátené a nahradené v dobrom stave bez vplyvu druhého predaj.Farbenie, decolorization, deformácie a späť odstránenie spôsobených nesprávnou pranie alebo použiť kupujúcim nie sú vrátené.

2 sú Tu zjavné poškodenia a fľakov pri otváraní balenia, ktoré môžu byť vrátené a nahradené.Po tovar vrátiť, pošleme vám tovar, ktorý ste si vymenili hneď, ako je to možné, alebo vrátenie peňazí, aby ste tak, ako požaduje.

3 Dôsledku vplyvu čase streľby, alebo rôzne zobrazenie farieb na počítačové monitory, môže byť farebný rozdiel medzi fyzické objekty a obrázky, ktoré nie sú problémy s kvalitou.Kupujúci je zodpovedný za vrátenie a výmena tovaru spôsobené tento problém.

4 neakceptujeme nekompatibilita medzi koberec a vnútornom prostredí, vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru z dôvodov nepáči, nepatričnosti a zlý štýl.Všetky poštovné a balné hradí kupujúci pre vrátenie a výmenu tovaru spôsobené non-problémy s kvalitou.

5 Kupujúci kliknite na nákup akceptovať vyššie uvedené podmienky a odmietnuť zaplatiť, alebo dať pripomienky, zlé recenzie, sťažnosti, hrozby a tak ďalej.Náš obchod bude predkladať na Taobao podľa zákona.

V prípade nedodržania komodity problémy s kvalitou, kupujúci bude mať všetky poštovné a balné v prípade, ak kupujúci vráti.Ak kupujúci musí zaplatiť obchodníka poštovné vzhľadom na vrátený výrobok, spoločnosť používa Alipay okamžité príchodu funkciu.Poštovné a balné vyplývajúce z vrátenie a výmena tovaru z dôvodu chybného komodít, ktoré sú úplne v zodpovednosti Spoločnosti (len poštovné a balné uvedené Spoločnosťou, prebytok ktorej súčasťou je, hradí kupujúci, odmietol prijať všetky modely)

 • materiál: Vlna / Hodváb
 • Miesto: Salón
 • Technics: Ručne Viazané
 • Umývanie Štýl: Ručné Umývanie
 • Použitie: Komerčné
 • Názov Značky: emilrugs.com
 • Štýl: Európa
 • Tvar: Obdĺžnik
 • Číslo Modelu: gc103aubyg7yh
 • Vzor Typ: prekladané
 • Dizajn: AUBUSSON

Štítky: vintage hodvábny koberec, zlato hodvábny koberec, kolo hodvábny koberec, koberec v spálni, spálňa mat, 3d koberec obývacia izba moderne, koberce a kobercové pre domáce obývacia izba, koberec hodvábne koberce, koberec v miestnosti, moderné koberce.

Napísať recenziu