OTDR OptIcal Fiber Tester 1310/1550nm 32/30 db Postavený v 10mW VFL anglicky, španielsky Jazyk, TLO-300C
€484.73
Dostupnosť: Skladom

btn-share

OTDR Optcal Fiber Tester 1310/1550nm 32/30 db Postavený v 10mW VFL anglický Jazyk Spainsh

Funkcie

1. 5.6 palcový vonkajšie enhanced dotykový displej, 7.4 V/4.4 Lítiové batérie, Ah

2. Podujatie Mŕtve zóny, ako je nižšia ako 0.8 meter

3. V kombinácii multi dynamický rozsah vlnových dĺžok a

4. Upozornenie funkcia by mohli zabrániť OTDR modul z toho, že je poškodený optického signálu na vlákninu.

5. Realtime meracou funkciou, vhodné monitorovať proces spojov

6 .Integrované 10mw Vizuálne Poruchy Locator

7 .Podpora angličtina Spainsh jazyk, prijíma priateľské vstupné rozhranie, úplne simulovať na počítači, vstup z klávesnice.

8. Integrovaný s 2 GB internej pamäte, viac ako 20.000 skupiny krivky skladovanie

9. PC vzdialený prístup a ovládanie funkcia je k dispozícii, ktoré podporujú tlač práci meranie správa.

Špecifikácia

Model

TLO-300A

TLO-300B

TLO-300C

TLO-300-MD21

28/26DB

(1310/1550nm)

30/28DB

(1310/1550nm)

32/30 DB

(1310/1550nm)

19 /21DB

(850/1300nm)

Šírka Impulzu

(SM 1310/1550NM) 5ns 10ns 20ns 50ns 100ns 500ns 1µs 2µs 5µs 10µs :

(MM 850/1300NM) 5ns,10ns,20ns,50ns,100ns,500ns,1us

Dojazd

(SM 1310/1550NM) Mŕtve zóny test, 1.3 km, 2,5 km, 5.0 km, 10 km, 20 km, 40km, 80km, 120 km,

(MM 850/1300NM):100m,400m,1.3 km,2,5 km,5 km,10 km,20 km,40km,80km

Odber Vzoriek Rozlíšenie

Minimálne 0,05 m

Miesto Odberu Vzoriek

128,000

Lineárnosť

≤0.05 dB/dB

Strata Prah

0.01 dB

Strata Rozlíšenie

0.001 dB

Vzdialenosť Rozlíšenie

0,01 m

Vzdialenosť Presnosť

±(1m+meranie vzdialenosti×3×10 +vzoriek rozlíšenie)

Ukladanie Dát

20000 skupiny krivky

VFL

10mW,CW/2Hz

Rozhranie

3 porty USB(Typ A×2,Typ B×1)

Displej

5.6 palcový TFT-LCD Dotknete obrazovky

Batérie

7.4 V/4.4 Ah lítium batéria , podpora 8 hodín nepretržitého pracovného

Pracovné podmienky

Pracovná Teplota:-10°~+50°;Skladovacia Teplota:-20°~+70°;Humitity :≤95%(non-rosa)

Rozmery/Hmotnosti

253×168×73.5 mm / 1,5 kg(vrátane batérie)

Balenie zoznam

Popruhy; Adaptér; Lítiové batérie; FC SC konektor, USB Kábel, užívateľská Príručka; CD; softbag; čistenie bavlna

1.DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy.Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu.

4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely.

5. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky.Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.

6. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás.Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď.Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

7. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie. 8.DeliveryTime:

Ak je váš náklad váži až 20KG alebo vyššie, alebo potrebujete väčšie množstvo, prosím kontaktujte nás, alebo e-mailom na nás, poskytneme vám nové balenie špecifikácie, potom sa snažiť ušetriť náklady na dopravu pre vás, a tak, že cena výrobku môžu byť niektoré výhody pre vás!

Sme veľké výrobné podniky skupiny v Číne, ponúkame na predaj prostredníctvom Sos, je tam len účel ,je lepšie podporovať našich výrobkov,všetky naša spoločnosť výrobky sú dodávané priamo od výrobcu, prosím, kontaktujte nás , dúfam, že stanoviť dlhodobé priateľské a vzájomnej spolupráce vzťahy medzi sebou !

Ponúkame 6-12 mesiacov záruka.Ak položka je poškodený, oznámte nám to do 3 dní od doručenia.Všetky položky musia byť vrátený v pôvodnom stave, aby získali nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru.Položky sa vrátil po 15 dní od doručenia sú oprávnené len na opravu.Kupujúci je zodpovedný za všetky náklady na dopravu.Pri nákupe, znamená to, že kupujúci dali tichým súhlasom do politiky.Ak ďalšie informácie, prosím, neváhajte nás kontaktovať, budeme s vami spolupracovať dosiahnuť win-win.

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

  • Test Dojazd: 120km
  • položka: otdr tester
  • Dynamický rozsah: 32/20 DB
  • Názov Značky: VDUNSKY
  • displej: 5.6 palcový dotykový displej
  • Typ optického vlákna: Single-Mode
  • Konektor: FC/PC SC/PC adaptér
  • Jazyk: Anglický Espanol
  • VFL : 10mW Vstavaný
  • Číslo Modelu: TLO-300C
  • Vlnová dĺžka: 1310nm/1550nm

Štítky: anritsu otdr taška, viavi, batéria otdr anritsu, otdr viavi, čas domény reflektometra, optický otdr, otdr, otdr jdsu, anritsu, anritsu otdr.

Napísať recenziu