Norma Golf Rangefidner Magnetické Mount Popruh pre Laserový Diaľkomer Ďalekohľad Rozsah Finder Laserový Merač Vzdialenosti Obväz
€9.41 €6.59
Dostupnosť: Skladom

btn-share

Funkcie :

✔ NAJSILNEJŠÍ HOLD: Najsilnejších Magnetov v golfe.Bezpečne Drží Diaľkomer na Golfový Vozík alebo Kluby. 2. Kolo Neodýmu Magnety; Niektoré z Najsilnejších Vzácnych Zemín Magnety.Udržať Vaše Diaľkomer Okolí Bez Obáv Hrboľaté Vozíka Jazdy.

✔ MONTÁŽ - S PRACKOU - SLIMMEST A FORMA: Nová Verzia 2.0 Bola Znížená Objemnosti o 45%.Na Slimmest a Väčšina Forme Montáž Magnetické Diaľkomer Popruh Kedykoľvek predtým.

✔ BEZPEČNÉ A NÁRAZOV: High-Speed Nylon Elastické Kapely Umožňuje Maximálnu Tesnosť Celého Zariadenia.Postavený s SBR pre Tlmenie Nárazov s Protišmykové a Mäkké Suchým zipsom.Zlepšuje Priľnavosť na Diaľkomer.

✔ NAJVYŠŠEJ KVALITY: Šitie a Materiály, ktoré Sú Vyrobené z Luxusné Končí, Pretože Vaše Diaľkomer Potrebuje Zostať vyzerá Dobre.Robí Prevádzkový Rozsah Vyhľadávanie Jednoduchšie.

✔ Sa HODÍ pre VŠETKY zameriavacie zariadenia: Diaľkomer Zariadenie NIE je SÚČASŤOU dodávky.Vhodné pre Všetky Typy zameriavacie zariadenia.

Špecifikácia :

Úplne nové

Veľkosť: ako je znázornené

Farba: Čierna

Materiál: vysoko kvalitný nylon

Obsah Balenia :

1 *Pevný popruh

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky v obrázku, čím sa mierne líšiť od skutočných položiek.Prípustná chyba merania je +/- 1-3 cm.

  • Názov Značky: MiLESEEY
  • Číslo Modelu: popruh
  • Typ Napájania: Napájané Batériou
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: CE

Štítky: mi merač vzdialenosti, merač vzdialenosti golf, vnútorné mini golf set, golf olejomaľba, rozsah finder golf ft, ručné laserové meter, golf laser rozsah vyhľadávanie, mileseey rozsah vyhľadávanie, prenosný digitálny merač vzdialenosti, metro laser.

Napísať recenziu