400v 3a Vysoké napätie dc programovateľný dodanie 400 volt 3 amp napätie konštantný program-riadený 400V Napájací adaptér vstupné 220v
€1 170.02 €1 111.52
Dostupnosť: Skladom

btn-share

400v 3a Vysoké napätie priame dodávky prúdu 400 volt 3 amp napätie konštantný program-riadený 400V Napájací adaptér vstupné 220v

Špecifikácia: 1.Model: GR-400V 2.Vstup: 220V, 50—60Hz 3.Výkon: 400 V / 3A Program-riadený komunikácie programovateľné nastaviteľný regulátor Napätia NC Konštantný prúd Nízke zvlnenie Package: 1 x Napájanie Adapto

1) akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT.Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

2) Platba musí byť uskutočnená v lehote 15 dní od objednávky.

3) Ak sa nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby musia byť ukončené do 15 dní.

Položky sú dodávané do 5 pracovných dní po úplnom zaplatení je vysporiadaný.Ak sa nemôžete dostať váš tovar v čase,obráťte sa na nás po prvé,sme sa wil check a riešiť to pre vás pripravujeme.Budeme odpovedať svoj mail do 24 hodín normálne.niekedy sa trochu meškanie vzhľadom na víkend alebo dovolenku.Ak sa nemôžete dostať na náš mail po uplynutí 48 hodín,prosím, skontrolujte spam, alebo sa obráťte na nás s inými mailovú adresu.

Návrat:

Ak položka DOA(Dead Príchodu),Môže Kupujúci vrátiť do 14 Dní,Budeme ho Nahradiť Nová položka po prijatí DOA položky.Prosím, Kontaktujte nás Pred vami odoslané položky späť

Záruka:

Všetky položky Prichádza so Základnými 3 Mesiac Predajcovia Záruka,ak je položka chybné v 3 Mesiaci,poskytneme vám náhradné withour extra Nabíjačku(vrátane poštovného za poplatok)Po prijatí do Chybné položky.

Ak položka Chybná po 3 mesiace,môže Kupujúci stále odoslať ju späť,Budeme kontaktovať dodávateľa alebo Manufaktúry na Záruku.Kupujúci bude Potrebné zaplatiť Poštovné poplatok Za opätovné odoslanie nahradené položky.

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

  • Použitie: Prepínanie
  • Výstupné Napätie: 400V
  • Číslo Modelu: DG-400v
  • Názov Značky: Deongaree
  • Typ Výstupu: DC
  • Pripojenie: Plochu

Štítky: buck cc životopis, displej napájanie, modbus prepínač, dps3005, obvod časovač, modbus rtu, 3a nastaviteľné regulovaný napájací zdroj, DP50V5A, dps5020, dps5005.

Napísať recenziu