Diaľkové Ovládanie 433MHz 315MHz Klonovanie Rozmnožovacie Bezdrôtové 4 Tlačidlá Univerzálneho Vodotesná Rukoväť Garážové Brány, Elektrické Dvere, príveskom,
€1.81 €1.25
Dostupnosť: Skladom

btn-share

Pokyny:

1. Jasné, kód: dva prsty súčasne podržte tlačidlo odblokovanie na kľúč a kľúč na uzamknutie; LED svetlo rýchlo bliká 3 krát v približne 2 sekundy; nech jeden z prsty ísť (na druhej strane sa nemôže pustiť), a potom použite voľné prst rýchlo kliknite na tlačidlo trikrát na voľné tlačidlo, kým LED kontrolka bliká rýchlo, dva prsty môže uvoľniť, a potom stlačte akýkoľvek kláves na diaľkové ovládanie; keď LED svetlo zhasne, znamená to jasné kód je úspešný(štyri kľúče všetky prázdny); ak po stlačíte akékoľvek tlačidlo na diaľkovom ovládači, svetlo je stále, to znamená, že pôvodný kód nebola vymazaná úspešne.Čo potrebujete k re-jasné, a len úspešne klíringový kód môže klonovanie byť úspešný.Môžete opakovane jasné a klon kód.

2. Kopírovanie: ľavá ruka, pričom pôvodné diaľkové ovládanie, pravá ruka, pričom naše klonovanie diaľkové ovládanie a mať dva diaľkové ovládanie tak blízko, ako je to možné, stlačte najprv tlačidlá dva diaľkové ovládače naraz, asi 2 sekúnd, LED svetlo bude blikať rýchlo, 2 krát, po jednej sekundy, kontrolka udržuje blikať a pustiť prstov, a potom stlačte tlačidlo, po úspešnom štúdiu, svetlo stále, čo znamená, že prvý key code na pôvodné diaľkové ovládanie bol skopírovaný do iných diaľkové ovládanie; rovnaké metódy môžu byť použité v poradí o druhý kľúč, tretí kľúč...Ak je kópia je úspešný, diaľkové ovládanie funkcia je rovnaká ako pôvodná zodpovedajúce diaľkové ovládanie.

3. Obnovenie: Ak ste omylom vymazať kópiu diaľkové ovládanie kód, môžete súčasne stlačte tlačidlo kópia diaľkové ovládanie spodnej strane dve tlačidlá, LED svetlo bude blikať rýchlo, nech idú po stlačení ĺubovoĺného tlačidla, svetlo dlho, to, čo naznačuje, že kód na diaľkové ovládanie je obnovená.Pred použitím nášho kópiu diaľkového ovládania, nezabudnite odstrániť existujúci kód z diaľkového ovládania.

Ako sa vysporiadať so situáciou, keď niektoré z tlačidiel môžete ovládať, zvyšok nie je možné ovládať

Môžete použiť vymazať a obnoviť prevádzku, špecifické činnosti je nasledovný:

1. Jasné kód;

2. Po klíringový kód, skopírujte neúspešné tlačidlo znova, a nie je potrebné skopírovať zvyšok tlačidiel;

3. Jasné, znova kód;

4. Obnoviť kód; v tejto dobe, originál kľúče, ktoré neboli úspešne skopírovaná sa teraz vzťahuje nové kódy, a originál kľúče, ktoré boli úspešne kopírovať sú teraz ponechané.Ak nie je kopírovať po druhú kópiu kľúčov, opakujte vyššie uvedené kroky, znova a znova, až kým sa všetky tlačidlá sú úspešne kopírovať.

Funkcie:

Lepší rozsah, odolnejšie a dlhšiu výdrž na batérie.

S LED vysielací & indikátor slabej batérie, pre vizuálnu spätnú väzbu a pracovný režim označenie.

Prichádza so sponou pre jednoduché prenášanie.

Aplikácia: Vozidlo centrálne zamykanie systémy, garážové brány, elektronické dvere, auto sunroofs, vykurovacie systémy, atď.

Diaľkové Ovládanie len, ostatné príslušenstvo demo na obrázku nie sú zahrnuté!

Tipy:

1. Vyberte položku diaľkové ovládanie predpoklad: pôvodné diaľkové ovládanie funkcia je normálne, diaľkové ovládanie čip je rovnaký alebo kompatibilný, diaľkové ovládanie prevádzková frekvencia rovnaké.

2. Diaľkové ovládanie môže kopírovať len pevná kód, učiť kód, čip a časti single-chip diaľkové ovládanie (môžete kopírovať čip model pozri copyable typ čipu).

3. Dva-pásmový diaľkové ovládanie, rolling code diaľkové ovládanie, single-chip program na šifrovanie diaľkové ovládanie nie je možné kopírovať.Ako HCS200, HCS201, HCS300, HCS301 a tak ďalej.

4. Pred kopírovaním diaľkové ovládanie, uistite sa, že existujúci kód na diaľkové ovládanie bol vymazaný a skontrolujte, či sa kód sa vymaže úspešne.Inak, to nie je možné kopírovať.

5. Uistite sa prosím, že váš diaľkový ovládač má dostatok energie, vzdialenosť medzi dvoma diaľkové ovládanie, tým lepšie.

6. Ak je kópia vzdialenosť je príliš blízko k prepínaču v rôznych uhloch, ktoré chcete skopírovať.Stlačte a podržte tlačidlo na pôvodné diaľkové ovládanie poslať signál úplne normálne, a potom stlačte tlačidlo na diaľkovom ovládači, aby zabezpečili, že funkcia je úplne skopírované.

Špecifikácia:

Model: AK-079AKB

Shell Materiál: ABS

Typ: Diaľkové Ovládanie

Kanál: 4

Frekvencia: 315MHz, 433MHz

Menovité Napätie: 12V

Menovitý Prúd: 10mA

Farba: Čierna

Veľkosť: Jedna Veľkosť

Dĺžka: 60.0 mm/ 2.36 v

Šírka: 33.0 mm/ 1.30 v

Množstvo: 1 Ks

Poznámka:

1.Č maloobchodnom balení.

2.Prosím, dovoľte 0-1 cm chyba kvôli ručné meranie.pls uistite sa, že nemáte myseľ pred vás cenovú ponuku.

3.V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky.Ďakujeme!

Balenie obsahuje:

1 x Diaľkové Ovládanie

  • Frekvencia: Iné
  • Kanál: 1
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Package: No
  • Názov Značky: OOTDTY
  • Použitie: Elektrické Dvere
  • Podpora APLIKÁCIÍ: No
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Bezdrôtová Komunikácia: RF
  • Číslo Modelu: Diaľkové Ovládanie

Štítky: 315 mhz, motorline, vonkajšie diaľkové ovládanie brány, automatické diaľkové ovládanie brány, 315mhz diaľkové, kr2202 diaľkové, 433mhz rf bezdrôtové diaľkové ovládanie, duplicitné garáž na diaľkové ovládanie, 315mhz rf, 50 ohm kábel.

Napísať recenziu