Vysávač Príslušenstvo Koberec Podlahy Tryska Chudobných Oeko Napájanie Kompatibilný pre Sova Absorpčné Kapota HT-A-EMC0021-636
€6.92
Dostupnosť: Skladom

btn-share

V Rovnaký Deň, Rýchle Dodanie Výhodou

Vlastnosti výrobku; Sova Absorpciu Hlava-Vhodný pre uvedené vysávač model. -Parkovacie polohy pazúr pomôže opraviť absorpčné hlavu na váš počítač. -Poskytuje vysoký prenikavý výkon so širokým sacie kanály. -Vďaka svojej pedál môže byť používaný so kefa na tvrdé podlahy a bez kefa na koberce. -Pohybuje sa ľahko, na každom povrchu vďaka kolesami pod ním.

"Rozmery produktu, ako je tento." 0.35 G DĹŽKA = 26 ŠÍRKA = 10 VÝŠKA = 7

Package Nezahrnuté;

-1 Sova Absorpciu Hlavu

Venujte pozornosť Veciam;

* Ak začiarknete vzor je na štítku pod vysávač a miesto vašej objednávky, nebudete mať žiadne problémy.

* Ak si nie ste istí, či produkt, ktorý si chcete kúpiť, je vhodný pre váš vysávač, alebo nie, budete informovaní o zhodu informácie, ak nám pošlete vzor je informácie na etikete v časti vysávača.

* Naše výrobky sú balené takým spôsobom, že nebudú poškodené a centoch s faktúrou.

* Uvedené značky a názvy modelov sú napísané uviesť značiek a modelov s ktorého výrobky sú kompatibilné.Nie je podnikanie s partnerstvo uvedených značiek.

  • Názov Značky: Parmis
  • Vákuová Časť Typ: Hadice
  • Pôvod: TR(Pôvodu)

Štítky: 12volt dc vysoký krútiaci moment, 9mm g3c 17 kolo klip, 2 din android sharan, narodil chlapček motýlik, a50 obrazovke ochrany, cudzie free hugs tričko, 12volt a36vol ovládače, anime túlavých psov, hračky, 3 watt led svetlo na čítanie.

Napísať recenziu